Про компанію

Історія і бізнес профіль

Фітинги Inox Munaretto 28 років досвіду.

Компанію Фітинги Inox Munaretto було засновано в 1974 році. Швидкий розвиток компанії надав заслужену велику перевагу над іншими виробниками перед національним та іноземним замовникам.

Найбільшою особливістю фірми є гнучкість, оскільки вона поставляє як сировину, так і готову продукцію на склад, що дозволяє виконувати замовлення та швидко вносити зміни і вдосконалення відповідно до запитів клієнтів.

Фірма спеціалізується на виробах знержавіючої сталі і надміцної її обробки для виробництва арматури, клапанів і фланців, що використовуються в багатьох галузях - від харчової промисловості для ядерних розробок.

Технології і область застосування

Компанія Фітинги Inox Munaretto виробляє компоненти для харчової промисловості, хімічної, виноробної промисловості, ядерної, фармацевтичної, нафтохімічної, нафтової, текстильної та з виготовлення паперу; крім закінчених продуктів на базі кресленнями замовника.

Фірма має широкий спектр високотехнологічних верстатів, наявність кваліфікованих кадрів, що дозволяє швидко задовольнити багато клієнтів. Такі сильні риси, які дозволили Фітинги Inox Munaretto бути відомі в різних країнах ЦСЄ.

Фірма має широкий асортимент продукції, а ще спроможна задовольнити найрізноманітніші додаткові потреби. Крім продуктів в каталозі і тих, що виконуються на базі креслення замовника, Фітинги Inox Munaretto може дати матеріал як: круги з розрізом для вимірювання тонких до діаметра 400 мм, розточні штанги з діаметром до 250 мм, плоскі, квадратні і шестикутники бруски, труби і т.д.

Вся продукція виробляється з нержавіючої сталі AISI 304 - AISI 304 L - AISI 316 - AISI 316 L, матеріал, який також може поставлятися відповідно до 3.1 B сертифікатів.

Наші контакти

  • +38 044 383-2-383
  • +38 098 383-2-383
 
info@stl-grupp.com